Sahil Güvenlik Komutanlığı, dün saat 03.50’de, Dikili ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik Mobil Radarı tarafından lastik bot içerisinde bir grup düzensiz göçmen olduğunu tespit etti. Bölgeye giden ekipler, durdurulan lastik bottu bulunan 19’u çocuk 40 düzensiz göçmeni yakaladı. Kıyıya çıkartılan kaçak göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.
Related Posts
Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde selin izleri siliniyor
Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde meydana gelen selin ardından başlatılan çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Yollar temizleniyor, evler temizleniyor ve dere yatakları düzenleniyor.
Küçük çocukla hırsız arayan kadının ilginç diyalogu
Sosyal medyada yayılan bir videoda, küçük çocuk ile evine giren hırsızları sokaktaki insanları kameraya kaydederek bulmaya çalışan bir kadın arasında geçen diyalog gündem oldu.
Erdoğan’dan atama kararları
Kamu kurumlarına atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete’de yayımlandı.